Konsultacje prywatne

Jeżeli wolisz bezpośrednią rozmowę i pomoc zamiast książki wolniodleku.pl lub jako jej uzupełnienie, istnieje możliwość bezpośrednich konsultacji ze mną.

Taka forma rozmowy może się odbywać w dogodnym dla Ciebie terminie, który ustalimy wspólnie. Możemy ją odbyć jednorazowo, lub regularnie na dowolnej platformie od Facebooka i Skypa, przez Messenger czy klasyczny telefon. Może to być wideokonferencja lub zwykła rozmowa.

Przygotowałem 3 pakiety czasowe, które możesz zakupić poniżej.

CALL TO ACTION

Perspektywy

marek daniel daniel wolni od lęku i nerwicyJestem zwykłym człowiekiem, takim jak Ty, który zmagał się z tym samym problemem. Mówiąc „wiem, co czujesz”, nie jest to kurtuazja, ale fakt poparty odczuciem. Współpraca ze mną opiera się na założeniach nurtu poznawczo-behawioralnego. W mojej opinii to najskuteczniejsza metoda wychodzenia z nerwicy.

Choć nie jestem psychologiem, mam bardzo duże i bezinteresowne doświadczenie praktyczne w pomocy innym ludziom, co możesz sprawdzić na mojej grupie na FB. To właśnie ludzie, którym pomagałem, sami sugerowali, że powinienem to robić w formie indywidualnych konsultacji, gdyż więcej im daje rozmowa ze mną, niż z ich psychologiem. Jest to miłe i smutne jednocześnie.

Więcej o mnie, możesz poczytać w mojej historii.

Korzyści

Z racji tego, że jestem bardzo rozmowny, możesz być pewien, że czas ze mną nie będzie czasem, z którego nic nie wyniesiesz. Na rozmowie ze mną, dowiesz się, co do tej pory robiłeś dobrze, a co wymaga poprawy. Tydzień po tygodniu, będziesz odczuwał poprawę samopoczucia — bez leków. Jeżeli takiej poprawy nie będzie, przerywamy konsultację i samodzielnie wracasz do miejsca, od którego zaczęliśmy. Nie będziemy brnąć dalej, jeżeli nie jesteś jeszcze na to gotowy. Musisz mieć czas, na pewne zmiany w sobie i dostosujemy tempo tych zmian, do Twoich możliwości.

Nasza relacja będzie oparta na szczerości. To nie będą spotkania, gdzie moją rolą będzie kiwanie głową i łączenie się z Tobą w nerwicowym cierpieniu. To ja będę głównie mówił, odnosząc się do tego co sam mi powiesz. Nie będziemy także liczyli czasu konsultacji z zegarkiem w ręku, jeżeli poruszane zagadnienie będzie wymagało więcej czasu, znajdziemy go.

Przeprowadzę Cię krok po kroku przez wszystkie klocki nerwicowej układanki, weryfikując postępy i dokonując korekt. Uwierz mi, nerwica nie jest taka straszna, jak Ci się wydaje. Wyjdziesz z niej w nowej, ulepszonej wersji siebie i nigdy nie będziesz chciał wrócić do tego, jaki byłeś przed nerwicą.

CALL TO ACTION

Opinie

Nigdy nie zabiegałem o opinie, poczta pantoflowa działa zbyt dobrze. Jestem transparentny i weryfikowany przez 3000 osób na mojej grupie, fanpage, a także wśród czytelników mojej książki wolniodleku.pl. Nie jestem znikąd, ani nie pomagam od wczoraj.

Poniżej kilka wybranych komentarzy z prywatnych rozmów na czacie:

„Zmagałam się z nerwicą od 7 lat. Nigdy nikt nie poświęcił mi tyle uwagi i zrozumienia. Dziś jestem w zupełnie innym miejscu.”

Kinga, Wrocław

„Możesz mi wyjaśnić, dlaczego psychologowie nie tłumaczą tego w taki sposób? Nie myślałeś pomagać ludziom zawodowo?”

Damian, Września

„Całe życie starałam się kontrolować siebie. Ta kontrola mnie wykańczała. Fakt, długo to trwało, ale było warto. Mam nadzieje, że będąc w Krakowie, uda się podziękować Ci osobiście.

Małgosia, Rumia

„Postanowiłem do Ciebie napisać, gdyż wiem, że pomagasz mojej żonie. Chce Ci powiedzieć, że widzę bardzo duże zmiany na plus w takim życiu codziennym. Odzyskuje żonę ponownie. Bardzo Ci dziękuje i nie mów jej, że do Ciebie pisałem.”

Patryk, Łódź

„Marek, uratowałeś mi życie. Serio. Bez benzo nie wychodziłem z domu. Sam wiesz, jak jest. Teraz żyje zupełnie inaczej niby tak jak kiedyś przez zaburzeniem, ale to nie jest to samo. DZIĘKI!”

Paweł, Bytom

„Skończyłam Twoją książkę! Udało mi się przejść 24 rozdział. Wzruszyłam się, nie chodzi o zakończenie, ale o 11 miesięcy walki o mnie. Pamiętasz mój początek? Pewnie nie, w każdym razie, to był super pomysł i bardzo jestem Ci wdzięczna!”

Kasia, Nowa Sól